Māksla

Kādas kvalitatīvas lietas ir vērts iegādāties?

Daudz tiek runāts par nepieciešamību ietaupīt un neiegādāties dārgas lietas, jo tas var negatīvi ietekmēt finanses. Tomēr ir jāņem vērā arī fakts, ka ir lietas, ko ir vērts iegādāties ar augstāku kvalitāti un par lielāku naudu.

Krāsa

Tas attiecas vairāk par jūsu mājā izmantotajām krāsām, nevis krāsām, ko izmanto, lai krāsotu uz audekla. Iegādājoties krāsu jūsu mājas interjeram vai ārpusei, jūs iegūsiet to, par ko maksājat. Lētai krāsai ir nepieciešami divi pārklājumi, tāpēc jūs iegādājaties vairāk nekā tad, ja sāktu ar dārgāku krāsu. Jums arī būs jāpārkrāso daudz ātrāk. Arī tad, ja bērni visu laiku skraida un apzīmē sienas, nav nepieciešams satraukties, ja jums ir jaukas krāsas, kuras ir viegli mazgāt 1000 lei.

Kafijas automāti

Ja jūs iegādājaties dārgu kafijas automātu, tas kalpos mūžīgi, un tas atturēs jūs tērēt daudz kafijas kafejnīcās un citās publiskās vietās (un, iespējams, arī garšos labāk). Ja jūs dzerat kafiju vairākas reizes dienā ikdienā, ir vērts ieguldīt naudu jaukai kafijas kannai vai pat espreso automātu. Lai gan tie ir dārgi un šķiet pārāk izsmalcināti, pārliecinieties, ka neizvēlaties Keurig mašīnas. Tie negatavo kvalitatīvu kafiju, un maksā divas līdz trīs reizes vairāk nekā tradicionālās kafijas pirkšana.

Tetovējumi

Tetovējumi ir pastāvīgi (protams), tāpēc pārliecinieties, ka jums ir laiks un sakrājat naudu, pirms jūs iegūstat tetovējumu. Ir daudz veikalu, kur jūs varat saņemt mazus tetovējumus zem 50 eiro (atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat), bet, ja vēlaties tetovējumu, kas ir sarežģīts, liels vai kaut kur redzams, pārliecinieties, ka atradīsiet kvalitatīvu tetovēšanas veikalu. Tetovējumi izmaksā simtiem eiro ne bez iemesla. Tie ir mākslas darbi, kas aizņem daudz laika, pūļu un aprīkojuma, tāpēc augsta samaksa par darbu ir pamatota.

Datora apdrošināšana

Ne tikai jums vajadzētu izvairīties no lietotiem klēpjdatoriem un izvēlēties jaunus, bet jums vajadzētu tērēt papildus naudu par pagarinātu garantiju, ko piedāvā pirkums. Pastāv liela iespēja, ka jūs izmantosiet šo garantiju. Tas ir daudz izdevīgāk, ja jūs pērkat un izmantojat garantiju pēc dažiem gadiem, kad kaut kas nobrūk jūsu Macbook, nekā tad, ja pērkat atkal citu klēpjdatoru. Pēc tam, kad būs salabots tas, kas salūza, jūs varēsiet izmantot to pašu klēpjdatoru nākamajiem gadiem. Esiet uzmanīgi, jo lielākā daļa garantiju neattiecas uz nopietniem ūdens bojājumiem.

Ēdiens

Ja jūs meklējat patiešām labu pārtiku, jums būs jātērē vairāk. Tieši tāpēc dārgi restorāni ir tik pieprasīti – pārtika garšo daudz labāk nekā viss, ko jūs varat iegādāties McDonald’s. Pārtikas preču veikalā ir daži pārtikas produkti, kas neatkarīgi no tā, vai jūs tos iegādājoties ar nosaukumu zīmolu vai nē garšos tāpat, piemēram, jebkura apstrādāta pārtika. Patiesībā, apstrādātās pārtikas ēdināšana, iespējams, jums izmaksās vairāk nekā jūs apzināties. Ne tikai tā ir neveselīga, bet arī ātrās pārtikas ēšana un tie sāļie kartupeļu čipsi var atstāt jūs ar lielāku izsalkumu nekā jums bija pirms tos apēdāt, radot apburošu ēšanas ciklu. Ja vēlaties kvalitāti, jums vajadzētu tērēt nedaudz vairāk labākam ēdienam. Pastāv liela atšķirība starp saldētām zaļajām pupiņām un svaigām, kā arī daudziem citiem produktiem fara acte.

Ir dažādi gadījumi, kad maksājot vairāk naudas par konkrētām lietām var atmaksāties ilgtermiņā. Līdz ar to ir vērts piedomāt pie iepirkumiem un cik daudz tiem tiek tērēts ilgtermiņā nevis tikai iegādes laikā.